Лагер-школа по Физика (2022)

Обща информация

  • Аудитория – ученици от 8ми до 12ти клас (списък на участниците)
  • Изучаван материал – Механика и термодинамика (I смяна) и Електричество и оптика (II смяна)
  • Място на провеждане – лагер „Паниците“ на базата на община Казанлък край гр.Калофер
  • Период на провежданеот 15.08.2022 г. до 22.08.2022 г. (I смяна) и от 22.08.2022 г. до 29.08.2022 г. (II смяна)
  • Такса за участие – 190,00 лв.
    • Забележка: В таксата влизат престоят и храната в лагера, застраховка и транспортните разходи от Казанлък до лагер „Паниците” и обратно. Обучението е напълно безплатно.
  • Записване и заплащане – след попълване и изпращане на Заявка за участие
  • Срок за записване – до 10.05.2022 г.
  • Обявяване на участниците – след 15.06.2022 г. (вж. списък на участниците)
  • Срок за заплащане – до 09.08.2022 г.

Забележка: Участниците в лагера трябва да имат начални познания по диференциално и интегрално смятане и аналитична геометрия.

Място на провеждане

Заявка за участие

Записването приключи.

Заплащане

Забележка: Молим да не превеждате такса за участие, преди да бъде определена точната сума.

Таксата трябва да се заплати по банков път по следната банкова сметка:

  • Име на получателя: Фондация ТЕО
  • Име на банката на получателя: БАНКА ДСК
  • IBAN на получателя: BG41 STSA 9300 0021 8501 54
  • BIC на банката на получателя: STSABGSF
  • Основание за превод: ИМЕНАТА НА УЧЕНИКА, ПАНИЦИТЕ 1 или ИМЕНАТА НА УЧЕНИКА, ПАНИЦИТЕ 2

Внимание: Попълването на основанието на превода е особено важно, защото по този начин става ясно за кой участник и за кой лагер се заплаща таксата.

Пособия и материали

При пристигането си в лагера, освен личния си багаж, всеки участник трябва да носи следните учебни пособия:

  • 2 тетрадки голям формат;
  • Химикали, включително цветни;
  • Чертожни инструменти – молив, линия, пергел, транспортир;
  • Калкулатор.

Документи

За участие в лагер-школата е необходимо родител/настойник на детето да предостави следните документи:

Забележка: Документите публикувани на сайта ни могат да бъдат отворени, редактирани и отпечатани с Microsoft Word, LibreOffice Writer или друг съвместим редактор. Ако нямате такъв, същото можете да направите през браузера на компютъра си като в Google Drive копирате и/или отпечатате документите от менюто „Файл“.

Участници

Смяна I (от 15.08.2022 г. до 22.08.2022 г.)- Момичета

Собствено име Бащино име Фамилно име Клас Учебно заведение Населено място
Биляна Димитрова Димитрова 10 СМГ София
Божидара Радостинова Донева 9 164 ИГ София
Виктория Николаева Атанасова 10 НПМГ София
Вяра Владимирова Цанкова 11 СУ към Посолството на Русия София
Даяна Спасова Караджова 10 91.НЕГ София
Елена Константинова Цушко 10 ПМГ Благоевград
Елена Огнянова Андонова 8 СМГ София
Елица Иванова Куковска 11 НПМГ София
Емма Копе 11 Френски лицей София
Ивана Иванова Иванова 9 ЕГ Благоевград
Йоана Стефанова Станева 9 МГ Пловдив
Калина Радостинова Железчева 8 СМГ София
Калина Росенова Досева 10 ПМГ Велико Търново
Лора Димитрова Лукманова 9 СМГ София
Мира Ивайлова Генчева 10 НПМГ София
Михаела Василева Николова 10 ППМГ Бургас
Михаела Огнянова Андонова 10 СМГ София
Николета Калинова Стойнова 9 Американски колеж София
Ния Данилова Господинова 9 ППМГ Сливен
Петя Станимирова Петкова 11 ППМГ Казанлък
Силвия Бориславова Канджичка 10 НПМГ София
Симона Петрова Гагарова 9 СМГ София
София Георгиева Апостолова 9 ПМГ Габрово
Теодора Николаева Маринова 11 Американски колеж София
Юнсин Ху 9 СМГ София

Смяна I (от 15.08.2022 г. до 22.08.2022 г.) – Момчета

Собствено име Бащино име Фамилно име Клас Учебно заведение Населено място
Александър Боянов Атанасов 11 Lycée „Saint Joseph“ FR
Аполониус Атасио Атасио 9 Екзюпери гимназия Варна
Атанас Георгиев Гочев 8 СМГ София
Баян Момчилов Гечев 10 СМГ София
Божидар Николаев Бозов 10 МГ Пловдив
Борис Добрев Симеонов 10 ПГКПИ Бургас
Борис Захариев Илиев 9 ППМГ Казанлък
Борис Ивайлов Карабойков 9 ПМГ Габрово
Васил Ангелов Цикалов 8 СМГ Велинград
Виктор Руменов Радославов 11 The John Warner School Hertfordshire, UK
Владимир Руменов Миланов 11 НПМГ София
Георги Костадинов Костадинов 10 ППМГ Бургас
Георги Георгиев Полименов 9 Втора АГ София
Георги Митков Стратиев 10 ПМГ Казанлък
Даниел Мирославов Огнянов 9 Het GO! atheneum Ninove, BE
Денис Калоянов Христов 8 North London Collegiate Dubai, AE
Деодор Асенов Величков 9 НПМГ София
Димитър Методи Лазов 9 СМГ София
Димитър Александров Войводов 9 ПМГ Благоевград
Добрил Добрилов Генчев 8 СУ Варна
Драгомир Владимиров Алексиев 11 ПМГ Благоевград
Енислав Станиславов Николов 10 СМГ София
Златомир Живков Желев 11 ППМГ Сливен
Ивайло Станимиров Мъндев 9 ППМГ Сливен
Иван Мирчев Попов 12 ПМГ Гоце Делчев
Иван Тодоров Тагарев 11 СМГ София
Илия Генчев Ников 9 ПМГ Велико Търново
Илия Константинов Василев 9 ПЧМГ София
Илия Кънчев Кьосев 12 ППМГ Казанлък
Илия Светлинов Петров 11 СМГ София
Йово Георгиев Йовчев 11 ПЧМГ София
Калоян Антонов Тодоров 8 МГ Плевен
Калоян Владиславов Цанев 9 ПЧМГ София
Калоян Калинов Димитров 9 АК София
Кирил Георгиев Бахарев 11 У-ще към Р Посолство София
Костадин Жулиенов Граматиков 9 ПМГ Благоевград
Кристиан Даниелов Петров 9 ППМГ Казанлък
Кристиан Николаев Велчев 9 МГ Варна
Кристиян Йорданов Вълков 8 СМГ София
Максим Александър Дерижан 8 СМГ София
Марин Танев Танев 9 НПМГ София
Мартин Любомиров Лозанов 11 АК София
Михаил Мирославов Огнянов 11 Het GO! atheneum Ninove, BE
Михаил Стефанов Йорданов 12 ППМГ Казанлък
Михаил Георгиев Гочев 8 СМГ София
Наум Василев Георгиев 10 НПМГ София
Никола Ангелов Цикалов 8 СМГ Велинград
Николай Мартинов Димитров 8 35 СОУ София
Орлин Пенчев Кехаяминчев 10 125 СУ София
Петър Миленов Енчев 10 Bautechnikum Camilo Site Wien, AT
Пламен Пламенов Андреев 12 ППМГ Казанлък
Преслав-Гео Янков Колев 12 ПМГ Габрово
Румен Любомиров Димитров 10 СМГ София
Симеон Бисеров Дойчинов 11 ПЧМГ София
Стефан Николаев Спасов 9 СМГ София
Тома Спасов Тасев 9 ППМГ Казанлък
Христо Атанасов Христов 8 СМГ София
Явор Калинов Неделчев 10 НПМГ София
Явор Свиленов Пачеджиев 11 ТУЕС София

Смяна II (от 22.08.2022 г. до 29.08.2022 г.) – Момичета

Собствено име Бащино име Фамилно име Клас Учебно заведение Населено място
Биляна Димитрова Димитрова 10 СМГ София
Божидара Радостинова Донева 9 164 ИГ София
Дана Петрова Бъчварова 11 ПМГ Ямбол
Дарина Петрова Господинова 10 СМГ София
Даяна Спасова Караджова 10 91 НЕГ София
Елена Константинова Цушко 10 ПМГ Благоевград
Елена Огнянова Андонова 8 СМГ София
Елица Иванова Куковска 11 НПМГ София
Емма Копе 11 Френски Лицей София
Йоана Стефанова Станева 9 МГ Пловдив
Калина Ивайлова Цонева 9 МГ Варна
Калина Радостинова Железчева 8 СМГ София
Калина Росенова Досева 10 ПМГ Велико Търново
Лора Димитрова Лукманова 9 СМГ София
Милена Иванова Станева 9 МГ Пловдив
Мира Ивайлова Генчева 10 НПМГ София
Михаела Василева Николова 10 ППМГ Бургас
Михаела Огнянова Андонова 10 СМГ София
Ния Данаилова Господинова 9 ППМГ Сливен
Петя Станимирова Петкова 11 ППМГ Казанлък
Русана Георгиева Тончева 11 ППМГ Бургас
Силвия Бориславова Канджичка 10 НПМГ София
София Георгиева Апостолова 9 ПМГ Габрово
Теодора Николаева Маринова 11 АК София
Юнсин Ху 9 СМГ София

Смяна II (от 22.08.2022 г. до 29.08.2022 г.) – Момчета

Собствено име Бащино име Фамилно име Клас Учебно заведение Населено място
Александър Боянов Атанасов 11 Lycée „Saint Joseph“ FR
Александър Пламенов Проданов 12 ППМГ Казанлък
Александър Радославов Станолов 12 91 НЕГ София
Атанас Георгиев Гочев 8 СМГ София
Баян Момчилов Гечев 10 СМГ София
Божидар Николаев Бозов 10 МГ Пловдив
Борис Добрев Симеонов 10 ПГКПИ Бургас
Борис Захариев Илиев 9 ППМГ Казанлък
Борис Ивайлов Карабойков 9 ПМГ Габрово
Васил Ангелов Цикалов 8 СМГ Велинград
Владимир Руменов Миланов 11 НПМГ София
Георги Костадинов Костадинов 10 ППМГ Бургас
Георги Митков Стратиев 10 ПМГ Казанлък
Даниел Мирославов Огнянов 9 Het GO! atheneum Ninove, BE
Деодор Асенов Величков 9 НПМГ София
Димитър Методи Лазов 9 СМГ София
Димитър Руменов Пандев 12 МГ Варна
Димитър Александров Войводов 9 ПМГ Благоевград
Енислав Станиславов Николов 10 СМГ София
Златомир Живков Желев 11 ППМГ Сливен
Ивайло Пламенов Стефанов 9 ЕГ Пловдив
Иван Мирчев Попов 12 ПМГ Гоце Делчев
Иван Тодоров Тагарев 11 СМГ София
Илия Генчев Ников 9 ПМГ Велико Търново
Илия Константинов Василев 9 ПЧМГ София
Илия Светлинов Петров 11 СМГ София
Йоан Данаилов Добрев 9 ЕГ Пловдив
Йово Георгиев Йовчев 11 ПЧМГ София
Калоян Антонов Тодоров 8 МГ Плевен
Калоян Владиславов Цанев 9 ПЧМГ София
Калоян Желязков Атанасов 9 ТУЕС към ТУ София София
Калоян Калинов Димитров 9 АК София
Кирил Георгиев Бахарев 11 У-ще към Р Посолство София
Константин Пламенов Кръстев 10 НПМГ София
Кристиан Даниелов Петров 9 ППМГ Казанлък
Любомир Мартинов Костов 12 МГ „Д-р Петър Берон“ Варна
Максим Александър Дерижан 8 СМГ София
Марин Танев Танев 9 НПМГ София
Мартин Любомиров Лозанов 11 АК София
Михаил Георгиев Гочев 8 СМГ София
Михаил Мирославов Огнянов 11 Het GO! Atheneum Ninove, BE
Михаил Стефанов Йорданов 12 ППМГ Казанлък
Наум Василев Георгиев 10 НПМГ София
Никола Ангелов Цикалов 8 СМГ Велинград
Николай Мартинов Димитров 8 35 СОУ София
Орлин Пенчев Кехаяминчев 10 125 СУ София
Преслав-Гео Янков Колев 12 ПМГ Габрово
Румен Любомиров Димитров 10 СМГ София
Симеон Бисеров Дойчинов 11 ПЧМГ София
Симеон Димитров Славов 10 МГ „ Варна
Стефан Николаев Спасов 9 СМГ София
Теодор Тодоров Пенчев 11 СМГ София
Тома Спасов Тасев 9 ППМГ Казанлък
Явор Калинов Неделчев 10 НПМГ София
Явор Свиленов Пачеджиев 11 ТУЕС София