Лагер-школа по Приложна математика и физика (2020)

Обща информация

  • Аудитория – ученици от 8ми и 9ти клас (списък на участниците)
  • Място на провеждане – Базата на фондация „Миню Балкански“ в с.Оряховица
  • Период на провеждане – от 20.07.2020 г. до 26.07.2020 г. (6 учебни дни)
  • Такса за участие – 303,00 лв. (от които 300,00 лв. са за престой и храна, а останалите 3,00 лв. – за застраховка)
  • Записване и заплащане – след попълване и изпращане на Заявка за участие
  • Срок за записване – до 31.05.2020 г.
  • Срок за заплащане – до 15.07.2020 г.

Място на провеждане

Заявка за записване

За записване за участие, попълнете Заявката за участие.

Заплащане

Таксата трябва да се заплати по банков път по следната банкова сметка:

  • Име на получателя: Фондация ТЕО
  • Име на банката на получателя: БАНКА ДСК
  • IBAN на получателя: BG41 STSA 9300 0021 8501 54
  • BIC на банката на получателя: STSABGSF
  • Основание за превод: ИМЕНАТА НА УЧЕНИКА, ОРЯХОВИЦА

Внимание: Попълването на основанието на превода е особено важно, защото по този начин става ясно за кой участник и за кой лагер се заплаща таксата.

Пособия и материали

При пристигането си в лагера, освен личния си багаж, всеки участник трябва да носи следните учебни пособия:

  • 2 тетрадки голям формат;
  • Химикали, включително цветни;
  • Чертожни инструменти – молив, линия, пергел, транспортир;
  • Калкулатор;

Документи

За участие в лагер-школата е необходимо родител/настойник на детето да предостави следните документи:

Участници

Одобрени

ИменаДържава/Населено мястоУчилищеКлас
Александър Пламенов ПродановКазанлъкППМГ10
Александър Ангелов ПетровСофияПЧМГ8
Боян Николаев РайковСофияСМГ9
Борил Виленов НесторовUSA9
Виктор Огнянов ГерасимовНПМГ9
Вяра Владимирова ЦанковаРуско посолско училище9
Гео Геов КалфовСофияПЧМГ8
Георги Костадинов КостадиновБургас8
Дарин Маринов КостовСофияСМГ9
Дарина Виленова НестороваUSA8
Дана Петрова БъчвароваЯмболМГ9
Даниел Мирославов ОрняновБелгия7
Даяна Спасова КараджоваСофияНЕГ8
Елица Иванова КуковскаНПМГ9
Златин Тонев ЙовевКюстендилМГ10
Златомир Живков ЖелевСливенМГ9
Йосиф Щерев МариновСофияНЕГ10
Калин Любомиров ГеоргиевВиена8
Калина Росенова ДосеваВелико ТърновоМГ8
Кирил Георгиев БахаревРуско посолско училище9
Константин Косев КръстевБургасМГ9
Костадин Николов ЧучулайнБлагоевградМГ10
Кристина Борисова БорисоваСофия1 ЕГ9
Кристиян Янков ХристофоровВиена6
Лазар Радославов ПетковФранция8
Мария Добромирова ДойчеваВарнаМГ8
Мартин Иванов КузмановСтара ЗагораМГ11
Мирослав Динков МинчевСтара ЗагораМГ9
Михаил Мирославов БърневСофияМГ9
Михаил Мирославов ОгняновБелгия9
Михаела Огнянова АндоноваСофияСМГ8
Никола Янчев ДимитровБургасАЕГ10
Петър Миленов ЕнчевАвстрия, Виена8
Преслав-Гео Янков КолевГабровоМГ10
Румен Миленов МиховЯмболМГ10
Сиана Тодорова МайстороваБургасМГ7
София-Никол Петрова БейUSA9
Стефан Момчилов СтефановСофияНЕГ10
Теодор Живков ТянковСофияАК10
Теодора Николаева МариноваСофияАК9

Резерви

ИменаДържава/Населено мястоУчилищеКлас
Борис Ангелов АнгеловСофияСМГ8
Георги Танев ИлиевПловдивЕГ9
Димитър Божидаров ТодоровСофияНПМГ8
Елена Даниелова БарутеваСофияАмерикански колеж8
Марина Дончева ОбретеноваСофия1 ЕГ11
Мира Стефанова ВеликоваКозлодуй10
Михаела Василева НиколоваБургасМГ8
Петра Радостинова ДечеваВарнаМГ8
Рени Величкова БельовскаСофияПАЕГ11
Явор Калинов НеделчевСофияНПМГ8
Янко Петков ЯнковСофияПЕГ11

Ръководители

  • Теодосий С. Теодосиев
  • Георги Д. Бяндов
  • Камен А. Велев